вторник, 18 октября 2016 г.ІМІ оголошує конкурс журналістських розслідувань
Інститут масової інформації за підтримки Чеського посольства в Україні оголошує прийом робіт на конкурс журналістських розслідувань корупції та зловживання владою у роботі місцевого самоврядування. Перший приз — 5 тисячі гривень.

До конкурсу приймаються роботи, що були опубліковані у місцевих та загальноукраїнських друкованих та інтернет-виданнях, або звучали в ефірі радіо та телекомпаній у період з 1 січня 2016 року до 16 жовтня 2016 року.
Журналістський матеріал повинен:
  • розкривати випадки корупції та зловживання владою у роботі місцевого самоврядування: міського/сільського/селищного голови і його патронатної служби; виконавчих органів (відділи, управління, департаменти); комунальних установ (школи, садочки, лікарні тощо); комунальних підприємств; виконавчого комітету; ради та постійних і тимчасових контрольних комісій;
  • використовувати різні джерела інформації для написання розслідування (користування базами даних, написання запитів тощо);
  • бути написаний із дотриманням журналістських та етичних стандартів;
  • бути опублікованим у ЗМІ у період з 1 січня 2016 по 16 жовтня 2016 р.
  • не містити ознак замовності (“джинси”);
Роботи оцінюватиме конкурсна комісія, до якої увійшли експерти з місцевого самоврядування, журналісти-розслідувачі, юристи та експерти з журстандартів.
Переможці отримають грошові призи (5000 грн за перше місце, 4000 грн за друге місце та по 3000 грн за третє, четверте та п'ята місце), а також будуть запрошені до участі у конференції, яка пройде у Києві у листопаді.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету до 21 жовтня 23.59 включно. 
Один журналіст може подати на конкурс не більше трьох матеріалів.

Контакти: imi.inform@gmail.com

Комментариев нет:

Отправить комментарий