понедельник, 19 октября 2015 г.


Які партії підтримують впровадження антикорупційних норм в місцевих радах? Результати адвокаційної кампанії напередодні виборів

Шановні колеги, запрошуємо Вас на прес-конференцію представників коаліції «Прозорі ради», в ході якої ви дізнаєтесь про те які партії, які балотуються до місцевих рад Одеської області підтримують впровадження антикорупційних норм в регламенти місцевих рад.


Прес-конференція відбудеться 20 жовтня в Одеському Кризовому медіацентрі о 12.00 

На даний момент 7 політичних партій, які долають прохідний бар’єр підписали Меморандуми про підтримку цих норм після виборів. Деякі відомі політичні сили відмовились або ще продовжують розглядати можливість приєднатися до ініціативи.

В Меморандумах які мали можливість підписати політичні партії йде мова про те, що після виборів партії будуть гарантувати вільний доступ громадян на засідання ради, виконавчих органів місцевої влади, депутатських комісій, створять умови для вільного оприлюднення рішень та  врегулюють питання «конфлікту інтересів», відповідно до Всеукраїнського законодавства. Крім того в Меморандумі йде мова про сприяння відкритості та прозорості функціонування місцевих рад (онлайн трансляція засідань, публікація поіменних результатів голосування, публікація декларацій про доходи, тощо). Окремо йде мова про питання гендерної рівності серед держслужбовців.

Всеукраїнська коаліція «Прозорі Ради» була створена влітку 2015 року і наразі включає організації з 18 регіонів України. Коаліція була створена для моніторингу органів місцевої влади на предмет впровадження нових антикорупційних норм. До жовтня члени коаліції провели аналіз 56 органів місцевої влади на відповідність їх документів 21 антикорупційній нормі, які були передбачені нещодавно прийнятими Законами України, та надали рекомендації для цих органів влади.

Проект «Здійснення адвокасі кампанії з імплементації нового антикорупційного законодавства органами місцевого самоврядування» виконується в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Комментариев нет:

Отправить комментарий