вторник, 25 августа 2015 г.
Журналістів запрошують на навчання «Політична освіта для представників регіональних ЗМІ»

«ГО «Львівський Медіафорум» та ГО «Інститут Політичної Інформації» за підтримки Фонду Розвитку ЗМІ Посольства США в Україні оголошують прийом заявок на участь в тренінгу «Політична освіта для представників регіональних ЗМІ». Протягом вересня відбудеться 2 цикли навчань: в Одесі 18-20 вересня та у Львові 24-26 вересня.


Такі навчання організатори проводять напередодні виборів для журналістів, які активно залучені в регіональних редакціях для висвітлення виборчого процесу.

Тренінги триватимуть 3 дні та охоплять наступні блоки:

-          правовий - основна інформація про новий закон «Про місцеві вибори»; права журналіста;
-          політичний - професійні стандарти при висвітленні виборів та виборчого процесу; політична реклама та її особливості;
-          соціологічний - використання соціологічних даних у підготовці матеріалів;
-          цифровий - використання «нових медіа» у журналістській роботі (навики та методи роботи з «новими медіа», збір та поширення інформації в/через соціальні медіа).

Аби взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити  заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1FJThv2DC0k9zxN8tCjoeJ629f_jyAjvxU-nySiJ8IPk/viewform до 6 вересня 2015 р.(до 16:00):  Оголошення результатів – 8 вересня 2015 р. (для учасників тренінгу в м. Одеса) та 10 вересня 2015 р. (для учасників тренінгу в м. Львів) на особисту електронну скриньку.

До у часті у тренінгу у Львові запрошуються журналісти, які працюють в регіональних ЗМІ Львівської, Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської і Тернопільської областях, а в Одесі - Одеської, Миколаївської та Херсонської областях та АР Крим.

Організатори покривають витрати на проживання (3 дні), харчування і транспортні витрати. Також учасники забезпечуються навчальними матеріалами.

Якщо у вас виникнуть запитання, просимо скеровувати запити Мар’яні Семенишин на електронну скриньку: msemenyshyn@gmail.com.


Комментариев нет:

Отправить комментарий